HOTELOWE UDOGODNIENIA

Hotel Nowy Dwór oferuje dodatkowe usługi i udogodnienia, dla Państwa wygody i udanego pobytu w Trzebnicy. Nasz hotel przyjmuje zarówno turystów indywidualnych, klientów biur podróży, klientów biznesowych. Cieszy się dużą popularnością ze względu na dogodne położenie i europejski poziom świadczonych usług.
Goście hotelu Nowy Dwór mają do dyspozycji duży parking oraz restaurację, możliwość wypożyczenia deski do prasowania oraz żelazka. Nasz Hotel wyróżnia szybkie Wi-Fi, dzięki przyłączu światłowodowemu.
Parking

DARMOWY PARKING

Dodatkowo, dla tych klientów, którzy przyjeżdżają do hotelu własnym samochodem, zawsze oferujemy bezpieczny, darmowy parking.
Usługarestauracji

RESTAURACJA

Posiłki przyrządzone przez naszych kucharzy zadowolą nawet najwybredniejsze podniebienia. Przyjemna stylistyka wnętrz stwarza niepowtarzalny klimat dla naszych gości.
Prasowanie

PRASOWANIE

Na Państwa życzenie możemy udostępnić żelazko do prasowania wraz z deską do prasowania. Aby wypożyczyć żelazko należy zgłosić to recepcjoniście.
Wifi

DARMOWE WI-FI

Dostępne w pokojach, restauracji jaki i całym obiekcie bez zabezpieczenia hasłem. Sieć otwarta i publiczna.
Suszarkadowlosow

SUSZARKA W POKOJACH

Każdy pokój jest wyposażony w suszarkę do włosów w łazience. Dzięki czemu nigdy nie wyjdziesz na zewnątrz z mokrymi włosami.
Reczniki

RĘCZNIKI

Każdy pokój jest wyposażony w pełny komplet ręczników. Nie ma także problemów w razie ich wymiany na świeże ręczniki.