APARTAMENT

Hotel Nowy Dwór jest położony we wsi pod Trzebnicą. Hotel od centrum miasta Trzebnica dzieli 1 km. Trzebnica (niem. Trebnitz, czes.: Třebnice) – miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Trzebnica i władz powiatowych.

Położone we wschodniej części Wzgórz Trzebnickich. W Trzebnicy znajduje się jedno z miejsc spoczynku władców Polski – bazylika św. Jadwigi. Każdy pokój posiada telewizor LCD. W każdym pokoju jest łazienka i komplet ręczników. Posiłki przyrządzone przez naszych kucharzy zadowolą nawet najwybredniejsze podniebienia. Przyjemna stylistyka wnętrz stwarza niepowtarzalny klimat dla naszych gości. Ten obiekt jest także pozytywnie oceniany.

Podczas pobytu w naszym hotelu zaznasz spokoju i ciszy, a nasze nowoczesne pokoje LUX zapewnią Ci najwyższa wygodę oraz komfort!. Każdy pokój jednoosobowy, dwuosobowy, trzyosobowy, czteroosobowy lub apartament, jest wyposażony w telewizor oraz łazienkę. Hotel posiada ponad 24-lata doświadczenia, i jest jednym z największych hoteli w Trzebnicy.

APARTAMENT

Wyposażenie: 2 pokojowy Apartament LUX (TV, śniadanie, łazienka, wanna).

Cena ze śniadaniem: 330zł / doba

Cena bez śniadania: 270zł / doba

ZAREZERWUJ TERAZ:

ZAREZERWUJ TERAZ!